| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DLP zaagmal |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Griešanas un zāģēšanas instrumenti
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002143 |
| Materiāls | Metāls |
| Iekšējais platums | 142 mm |
| Iekšējais augstums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060306984 |
| Garums | 225 mm |