| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DLP scheidingsschot dekseldr B65 |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Sienas kabeļu kanāli
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC001009 |
| Modelis | 1 reizes |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Nokarināms |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060104733 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Darbības temperatūra | -5-60 °C |
| Trieciena stiprums | IK07 |
| Piemērots kanāla dziļumam | 65 mm |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |