| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box surface mounting stainless BV M-EAV2 32/1-4/V1/A IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399345463 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 530 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 5 |
| Tīkla pieslēguma veids | Citi |