| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber wall mounted FURT BV 16/5 2xSSD M25u HKL Ea IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399849084 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 210 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Dziļums | 146 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 2 kabeļi (gredzenlīnija) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 3 |