| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile ZIRL MV 4x63/5 2m5G35St125/5 Schlitt.Tyt IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399612602 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 527 mm |
| Dziļums | 270 mm |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | D0-sistēma |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 63 A | 4x63A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 125 A |