| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile TRAUNSEE MV 2x16/2 0.5kVA 230/24 3m2x1.5 IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399088278 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 260 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Aizsardzība | Citi |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A2p24V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | Citi |