| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile Steyregg MV 4xSSD 2m3G2.5VG-St H07 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399009952 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 430 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Dziļums | 129 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | Aizsargkontakts (F tips) |