| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile SPITZ BV 4xSSD 2m3G2 electronic change counter Ea IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399118081 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 320 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Miniatūru slēdžu skaits | 4 |
| Tīkla pieslēguma veids | Aizsargkontakts (F tips) |