| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile SCHREMS BV 2x32/5 4x16/5 6xSSD 2m5G16StE IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399976070 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 6 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 4x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 2x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Miniatūru slēdžu skaits | 6 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 63 A |