| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile RIED MV 6xSSD 2m5G6St32/5 Ea IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399768972 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 235 mm |
| Augstums | 280 mm |
| Dziļums | 285 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 6 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Miniatūru slēdžu skaits | 6 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |