| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box rubber mobile RIED BV 8xSSD WGS16/5 Ea IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399768996 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 235 mm |
| Augstums | 280 mm |
| Dziļums | 285 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 8 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |