| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic wall mounted Lofer4 IV 6xSSD M20o VC 5p |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399825453 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 204 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Dziļums | 112 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 6 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |