| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic wall mounted LOFER4 IV 4x16/5 M25ÖoBVu VC IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399890611 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 204 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Dziļums | 112 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 2 kabeļi (gredzenlīnija) |