| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic wall mounted LECH IV 32/5 2xSSD M25Öo VC Ea IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399865336 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 130 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Dziļums | 152 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 2 kabeļi (gredzenlīnija) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 2 |