| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic wall mounted Lech BV 3xSSD M25Öo VC5p Ea |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399969621 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 130 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Dziļums | 152 mm |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |