| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic wall mounted ANIF4 BV 4x16/3ab M25u VC3p Ea IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Sienas stiprinājums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399323065 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 222 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 114 mm |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 4x16A3p230V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 2 kabeļi (gredzenlīnija) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 4 |