| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile ST.ANTON 6F 3xSSD USB 1.5m3G2.5H07St Ea |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399530876 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 117 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 202 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Citas iekārtas un/vai tukšas vietas | 1 |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | Aizsargkontakts (F tips) |