| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile ST.ANTON 6F 16/5 2xSSD 2m5G2St16 Ea IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399391392 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 117 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 202 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |