| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile ST.ANTON 3x16/4 GS16/4 o.B. IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399359620 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 78 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 115 mm |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 3x16A xp xxxV |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |