| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile St.Anton 2x16/5 SSD PW16/5 m.B. |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399130182 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 115 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 1 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 16 A |