| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile PEGASUS BV 3xSSD 2m3G2.5VG-ST Ea R IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399696848 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | Aizsargkontakts (F tips) |