| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile PEGASUS BV 2x32/5 2m5G4St32/5 Ea R IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399696718 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 32 A | 2x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |