| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile Horn BV 32/5 16/5 4xSSD GS32/5 Pc KOMPLE |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399843051 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 92 mm |
| Dziļums | 264 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Miniatūru slēdžu skaits | 3 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |