| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic mobile Event M-SVE4 63/1-16/V17/G/E/A/MS |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399322136 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 560 mm |
| Augstums | 340 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 16 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Iebūvēta kontaktdakša |
| Miniatūru slēdžu skaits | 17 |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 63 A |