| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box plastic hanging Pegasus HV 2xSSD CAT 3M20o 4Ri R |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Piekarināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399821493 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Citas iekārtas un/vai tukšas vietas | 2 |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |