| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box hanging solid rubber FREISTADT HV 16/5 3xSSD M20o m.Griff IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Piekarināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399082405 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 129 mm |
| Augstums | 129 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |