| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box hanging plastic PEGASUS HV 4xSSD M20o 4Ri R IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Piekarināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399696060 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Nav |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |