| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box hanging plastic PEGASUS BV 3xSSD M25o 4Ri Ea R IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Piekarināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399696169 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Dziļums | 140 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Aizsardzība | Nav |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |