| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box 5 pole, 2 outlets, 160mm wires |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Nominālā strāva | 20 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Ievadu skaits | 1 |
| Izvadu skaits | 2 |
| Stabu skaits | 5 |
| Mājokļa materiāls | Poliamīds (PA) |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar sudraba pārklājumu |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Integrētās komutācijas veids | Nav |
| Nominālā strāva uz gaismekli | 20 A |
| Montāžas iespēja | Integrēts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677706493 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677706493 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677706493 |
| Platums | 80 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 181 mm |
| Garums | 132 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Balts |
| Maks. nepārtrauktas temperatūras pretestības kontaktdaļa | 70 °C |
| Maks. nepārtraukta temperatūras pretestības deformācijas samazināšana | 70 °C |