| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution box 3 pole, 2 outlets, 160mm wires |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677706462 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677706462 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677706462 |
| Platums | 136 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Garums | 23 mm |