| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Safety Discrete Output Module Modicon X80 8DO 24VDC 0.5A SIL3 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
PLC Units & I/O Modules
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Digitālo ieeju skaits | 0 |
| Digitālo izeju skaits | 8 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | DC |
| Izejas strāva | 0.5 A |
| Digitālās izejas veids | Tranzistors |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Barošanas spriegums DC | 24 V |
| Atļautais spriegums izejā | 19-30 V |
| Konfigurējamas digitālās ieejas | No |
| Konfigurējamas digitālās izejas | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481204929 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606481204923 |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Ievades strāva pie signāla 1 | 0.65 mA |
| Piemērots drošības funkcijām | Yes |
| Laika aizkave pie signāla apmaiņas | 1.2 ms |
| Sprieguma veids (ieejas spriegums) | DC |
| Atlaišana | No |
| Aizsardzība pret īssavienojumu, pieejamas izejas | No |
| Sprādziendrošības kategorija gāzei | ATEX gāzu-ekspluatācijas aizsardzība, kat. 1G |
| Eksplozijas drošības kategorija putekļiem | ATEX aizsardzība pret putekļiem, Cat. 1D |
| Papildu darbības aģents (ex ia) | No |
| Papildu darbības aģents (Ex ib) | No |
| Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 | Nav |
| Atļautais spriegums ieejā | 19-30 V |
| Izejas sprieguma veids | DC |
| SIL saskaņā ar IEC 61508 | Nav |
This cord set is part of the Modicon X80 range, an offer of common modules and installation accessories for M580 and M340 automation platforms. This discrete output module offers 8 positive discrete output logic. It offers discrete output voltage ranges from 19V DC to 30V DC, 24V DC with solid state and not isolated discrete output. It is an IP20 rated product. It weighs 0.12kg. It is to be used with BMXFTB2010 screw clamp type terminal block. Modicon X80 consists in a compatible modules common platform that reduce maintenance and training costs with same spare parts in stock. The Modicon X80 range is one important part of EcoStruxure Plant, an open, flexible, reliable, sustainable, safe and secure architecture.