| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | discrete input module X80 - 32 inputs - 24 V DC positive - severe |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
PLC Units & I/O Modules
|
| Izcelsmes valsts* | ID |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Digitālo ieeju skaits | 0 |
| Digitālo izeju skaits | 0 |
| Izejas strāva | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480927805 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480927802 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Ievades strāva pie signāla 1 | 0 mA |