| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DIN RAIL MOUNT UTILITY BOX - DIN rail |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | CA |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| Platums | 53 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356681728, 4046356681728 |