Dimmer Universal LED5-300VA HL10-400W image 1
Dimmer Universal LED5-300VA HL10-400W image 2
Dimmer Universal LED5-300VA HL10-400W thumbnail 1
Dimmer Universal LED5-300VA HL10-400W thumbnail 2
Universāls LED aptumšošanas slēdzis 5-300VA HL10-400W
Noliktavā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4751029893598
MPN: 10001
Iepakojums: 1
Kaste: 100
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Noliktavā - gatavs nosūtīšanai
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Dimmer Universal LED5-300VA HL10-400W
Zīmols THORGEON
Kategorijas Gaismas slēdži
Dimmeris
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC000025
Biežums 50 Hz
Slodzes veids Induktīvā slodze
Nominālais spriegums 220-240 V
Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) IP20
Ierīces platums 70 mm
Ierīces augstums 70 mm
Ierīces dziļums 42 mm
Maks. pārslēgšanas jaudas LED 300 W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4751029893598
Iepakojuma līmenis 2 4751029893598
Citi tehniskie dati
Montāžas metode Iebūvējams vienā līmenī (apmetums)
Krāsa Melns
Nesatur halogēnus Yes
Savienojuma veids Citi
Materiāls Plastmasas
Stiprinājuma veids Montāža ar skrūvi
Gaismas vērtību atmiņa Yes
Apakšstacijas ieeja No
RAL numurs (līdzīgs) 9011
Sērijveida dimmer No
Piemērojams ar kustību sensoru No
Piemērojams ar pārraides pogu No
Piemērojams ar infrasarkano pogu No
Piemērojams ar klātbūtnes indikatoru No
Piemērojams ar pogu Yes
Piemērojams ar laika slēdzi/taimeri No
Vadības spriegums 220-240 V
Caurspīdīgs No
Moduļu skaits (moduļu sistēma) 1
Ir pieejams IFTTT atbalsts Yes
Aptumšošanas fāzes atslēgšana No
Aptumšošanas fāzes pārslēgšana No
Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums 42 mm
Lietotņu vadība, izmantojot Bluetooth No
Savietojams ar Apple HomeKit No
Savietojams ar Google palīgu No
Savietojams ar Amazon Alexa No
Potenciometra izgatavošana 6 mm Yes