| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | dimm.act. 4-g 4 x 250 W/VA KNX DRA |
| Zīmols | Gira |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001094 |
| Montāžas metode | DRA (adapteris uz DIN sliedes) |
| Modelis | Blīvēšanas piedziņa |
| Izvadu skaits | 4 |
| Autobusu sistēma KNX | Yes |
| Autobusu sistēmas radio bieži | No |
| Autobusu sistēma Powernet | No |
| Citas autobusu sistēmas | Nav |
| Apakšstacijas ieeja | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010337082224 |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Ar autobusa savienojumu | Yes |
| Slodzes veids | Universālā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 8 |
| Autobusu sistēma LON | No |
| Iespējama paralēlā apkalpošana | No |
| Vietējā darbība/rokas darbība | Yes |
| Izejas jauda | 20-250 W |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar LED indikāciju | No |
| Piemērots jaudas palielinājums | No |