Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 1
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 2
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 3
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 4
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI image 5
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 1
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 2
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 3
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 4
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI thumbnail 5
Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4015082578923
MPN: 257892
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Digital input card for XC100/200, 24 V DC, 16DI
Zīmols EATON
Kategorijas PLC bloki un I/O moduļi
Izcelsmes valsts* JP
Harmonizētās sistēmas kods 8537 1091 00
ETIM EC001419
Digitālo ieeju skaits 16
Digitālo izeju skaits 0
Barošanas sprieguma sprieguma veids DC
Izejas strāva 0 A
Digitālās izejas veids Nav
Elektriskā pieslēguma veids Skrūves/ atsperes skavas savienojums
Barošanas spriegums AC 50 Hz 0 V
Barošanas spriegums DC 20.4-28.8 V
Atļautais spriegums izejā 20.4-28.8 V
Konfigurējamas digitālās ieejas No
Konfigurējamas digitālās izejas No
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082578923
Citi tehniskie dati
Platums 30 mm
Augstums 95 mm
Dziļums 100 mm
Ievades strāva pie signāla 1 4 mA
Piemērots drošības funkcijām No
Laika aizkave pie signāla apmaiņas 1-4 ms
Sprieguma veids (ieejas spriegums) DC
Atlaišana No
Aizsardzība pret īssavienojumu, pieejamas izejas No
Sprādziendrošības kategorija gāzei Nav
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Papildu darbības aģents (ex ia) No
Papildu darbības aģents (Ex ib) No
Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 Nav
Barošanas spriegums AC 60 Hz 0 V