Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) image 1
Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) image 2
Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) image 3
Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) thumbnail 1
Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) thumbnail 2
Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000) thumbnail 3
WEEKLY TIME SWITCH NFC
Noliktavā Ceļā Piegādātāja krājumā Minimālais pasūtījuma daudzums: 5
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26 vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012823365220
MPN: 125182300000
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Noliktavā - gatavs nosūtīšanai
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Dig.Time Switch 35mm.1CO 16A/110.230VUC, day/week.pr.Smartp (12.51.8.230.0000)
Zīmols FINDER
Kategorijas Marķēšanas plāksnes un korpusi
Izcelsmes valsts* IT
Harmonizētās sistēmas kods 9107 0000 00
ETIM EC002305
Montāžas metode DIN sliede
Kontaktu skaits 1
Kanālu skaits 1
Radiovadāms Yes
Kontakta veids Pārslēgšanas kontakts (NO/NC)
GPS (globālā pozicionēšanas sistēma) No
60 minūšu programma No
Cikla programma Yes
Tīkla sinhrons No
Kvarca kontrolēts Yes
Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana Yes
Barošanas sprieguma sprieguma veids AC/DC
Ārējā programmēšana Yes
Radiovadāms (DCF77) No
Barošanas spriegums 110-230 V
Frekvences barošanas spriegums 50-60 Hz
Nominālā pārslēgšanas strāva pie 250 V maiņstrāvas 16 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012823365237
Iepakojuma līmenis 2 8012823365220
Citi tehniskie dati
Platums 35 mm
Augstums 84 mm
Dziļums 56.5 mm
Atmiņas vietu skaits 48
Astro programma No
Iknedēļas programma Yes
Gada programma No
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
24h programma Yes
Svētku programma No
Piemērots manuālai darbībai Yes
Potenciāli brīvs slēdža kontakts Yes
Autonomija gados 6
Īsākais pārslēgšanās laika kanāls 1 30 min
Teksta norādījumi displejā Yes
Precizitāte dienā 1 s
Lejupielādes
Apraksts
Time switches Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Mounting method: DIN rail Number of memory locations: 48 Astro program: no Number of channels: 1 Radio-controlled: yes Weekly program: yes Annual program: no GPS (global positioning system): no Width in number of modular spacings: 2 60 min program: no 24 h program: yes Holiday program: no Cycle program: yes Mains synchronous: no Quartz controlled: yes Automatic switching summer-/winter time: yes Suitable for manual operation: yes Voltage type of supply voltage: AC/DC Potential free switch contact: yes External programming: yes Radio-controlled (DCF77): no Supply voltage: from 110 to 230 V. Frequency supply voltage: from 50 to 60 Hz. Autonomy in years: 6 Shortest switching time channel 1: 30 min. Nominal switching current at 250 V AC: 16 A. Text guidance in display: yes Protection category: IP20