| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DIFLEX SPIRALLED SHEATH - Ø 35MM - BLACK RAL9005 |
| Zīmols | GEWISS |
| Kategorijas |
Kabeļu šļūtenes
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 3300 00 |
| ETIM | EC001175 |
| Ārējais diametrs | 41 mm |
| Iekšējais diametrs | 35 mm |
| Darbības temperatūra | 5-60 °C |
| Apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8018678004246 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8018678004246 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8018678004246, 8011564593527 |
| Krāsa | Melns |
| Eļļas izturīgs | No |
| UV izturīgs | No |
| Nesatur halogēnus | No |
| Spiedes spēks | 320 N |
| Liekšanas rādiuss, statisks | 0 mm |
| Liesma paātrinās | No |
| Apstiprināts saskaņā ar UR | No |
| Apstiprināts saskaņā ar CSA | No |
| Stiepes izturība | 100 N |
| Apstiprināts saskaņā ar LUL/Lielbritānijas standartu | No |
| Apstiprināts saskaņā ar Lloyd's Register TA | No |
| Apstiprināts saskaņā ar UTAC | No |
| Nominālais diametrs | 35 mm |
| Liekšanas spēks | Elastīgs |
| Augstas vadītspējas iekšējais pārklājums | No |
| Gareniski rievots | No |
| Aizverams (divdaļīgs) | No |
| Apstiprināts saskaņā ar DIN EN 61386-23 | Yes |
| Apstiprināts saskaņā ar NF F 16-101 | No |
| Ar stieples stiepli | No |
| Liekšanas rādiuss, dinamisks | 0 mm |
| Apstiprināts saskaņā ar DIN 5510 | No |
| Apstiprināts saskaņā ar VdTÜV/GGVSEB | No |