DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M01V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M01V BG03
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573890305
MPN: 96.052.5054.3
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR RST25I5S S1 M01V BG03
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573890305
Apraksts
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model male, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey