DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573913868
MPN: 96.053.6254.3
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573913868
Apraksts
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey