DEVICE CONNECTOR RST25I3S B1 M00V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I3S B1 M00V BG03
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573907218
MPN: 96.031.6054.3
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR RST25I3S B1 M00V BG03
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573907218
Apraksts
RST® CLASSIC device connector, modular, straight, M20, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey