DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573907881
MPN: 96.024.6051.4
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR RST20I2S S13 M90VL BR0
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573907881
Apraksts
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M20, number of poles 2, model male, connection type screw connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown