DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573918238
MPN: 91.952.9353.0
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02
Zīmols Wieland
Kategorijas Iekārtu savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002566
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573918238
Apraksts
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model male, connection type screw connection, rated voltage 50 V, rated current 13 A, color of coding/ contact carrier light blue