DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573833845
MPN: 91.931.9053.0
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R W WS
Zīmols Wieland
Kategorijas Iekārtu savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002566
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573833845
Apraksts
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier white