| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | device casing f KDQ08/E04 s outl 2g pw |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Grīdas kārbas
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 2 |
| Caurules ieplūdes atveru skaits | 2 |
| Materiāls | Citi |
| Montāžas metodes uzstādīšanas vienība | Snap |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002246207 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002246207 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012002246207 |
| Platums | 108 mm |
| Modelis | Atbalsta forma |
| Dziļums | 45 mm |
| Garums | 118 mm |
| Slodzi mazina skaits | 2 |