| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DETECTEUR DE FLAMME IRY2 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 104 mm |
| Augstums | 41 mm |
| Garums | 104 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Reakcijas temperatūra | 55 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302979 |
| Darbības princips | Infrasarkanie stari |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |