| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DET. TH.STAT STD90 DTS90S3000 G.3000 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 104 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Garums | 104 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 45 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302498 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191302498 |
| Darbības princips | Termo diferenciāls |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |
| Maks. numuru tīklā | 32 |