| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DET. OPTIQUE FUMEE ALIM.230V SECOURUE EI |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Garums | 150 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191351106 |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |