| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DET. OPTIQUE ADRESSABLE DOFA3000 G.3000 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Garums | 95 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 50 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302528 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191302528 |
| Darbības princips | Optika |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |
| Maks. numuru tīklā | 32 |