| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DESKUNIT FLIP-COVER 2X2V WALL 2XCAT6 UTP |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kabeļa garums | 0 m |
| Šķērsgriezums | 0 mm² |
| Kontaktligzdu kombinācija | 2x 2 reizes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124445 |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Garums | 305 mm |
| Savienojums bez halogēna | Yes |
| Savienojuma kabeļu skaits | 2 |
| Krāsu kabelis | Melns |
| Savienotāju sistēma orientēta uz sistēmu | Yes |